Sportsy

Spor kategorisinde geliştirilen Sportsy mobil uygulamasını iOS akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirin.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut95.94 MB
  • Sürüm0.5.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSportsy Inc
Sportsy indir; Teknolojinin gelişmesinin ardından mobil uygulamalar ve mobil oyunlarda son derece gelişim göstermiştir.

Son zamanların en çok tercih edilen ve kullanıcılar tarafından ilgi gören mobil uygulaması Sportsy ile akıllı cep telefonlarınızda saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesinin ardından mobil uygulamalar ve mobil oyunlarda son derece gelişim göstermiştir. Sportsy futbol camiasını baz alarak tasarlanan gelişmiş bir mobil uygulama olup futbol meraklılarına futbol nasıl oynanır öğretmek amacıyla geliştirilmiştir. Kendinizi eşsiz zamanlar geçireceğiniz Sportsy mobil uygulamasının kollarına bırakın. En iyi oyununuzu Sportsy ile oynayarak eğlence dolu anlar yaşayın.

Spor sahasında futbol sahasına hakim olmanıza yardımcı olacak futbol becerileri, tatbikatlar, zorluklar ve oyunlar öğrenmek için yüzlerce çevrimiçi video bulunmaktadır. Futbol camiasında olup biten her şeyi yakından öğrenmek için kocaman bir dünya ücretsiz olarak avuçlarınızın içine geliyor. Her zaman her yerde Sportsy mobil uygulamasını kullanarak kendinize heyecan verici anlar yaşatabilirsiniz. Büyük futbol becerilerini bozan yüksek tanımlı futbol eğitimi videolarını izleyin. Houston Dynamo'dan Chandler Hoffman gibi futbol golleri elde etmenize yardımcı olacak futbol tekniklerini öğrenin.

Özeloyuncu tekniklerini yakından takip etmek ve videolar ile öğrenmek için Sportsy mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin. Profesyonel oyuncular ve antrenörler tarafından geliştirilen antrenman planları ile futbol oyununuzu geliştirecek temel tekniklere odaklanın. Oyununuzun gelişim göstermesini kendiniz sağlayabilirsiniz. Becerilerinizi eğitici videolar doğrultusunda geliştirebilirsiniz. Spor antrenmanınızı kolayca takip ederek eksik olduğunuz yönleri keşfedebilirsiniz.

Önemli yetenek alanlarına hakim olun ve kendi spor antrenman planınızı oluşturun. Futbol beceri alanları şunlardır: top sürme ve top kontrolü, hokkabazlık, geçen, vurma, saldırı, savunma, fitness ve çeviklik ve oyunlar. Spor futbol zorluklarını tamamlayarak kendinizi test edin. İlerlemenizi kaydedin ve en iyi skorlarınızı gönderin. Tüm spor antrenmanlarını uygulama sayesinde yakından takip ederek bilgi düzeyinizi artıracak seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Sizde futbol becerilerinizi geliştirmek için Sportsy mobil uygulamasını değerlendirerek kendinize çeşitli alanlarda geliştirebilirsiniz. Bir takım futbol oynama tekniklerini elde ederek kendinize renkli bir futbol eğitimi sunabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanması da oldukça kolay olup her yaştan kullanıcıya hitap edecek düzeydedir.Sportsy indir